24/7 bereikbaar op 06-51822634 en voor algemene vragen van 8.30-12.30 uur op 024-6414709
Versoepelingen per 26 juni 2021
Wat zijn we blij dat we weer mogen versoepelen!
Het grootste nieuws voor onze praktijk is dat we weer gaan beginnen met het geven van Centering Pregnancy! De zwangeren die al in een groepje waren ingedeeld en die we qua termijn nog iets kunnen aanbieden zijn al benaderd. Komende vrijdag 2 juli gaan we van start!
Verder gaan we minder gebruik maken van mondkapjes. In ieder geval hoeven jullie geen mondkapjes meer op in de praktijk, alleen als we langer dan 15 minuten geen afstand kunnen houden dus bijvoorbeeld bij het maken van een echo. Wij zullen tijdens de bevalling ook nog een mondkapje dragen maar bij de kraamvisites niet zolang we afstand kunnen houden.

Omdat kinderen en leden van hetzelfde huishouden al langer mee mochten komen zal dit geen grote verandering zijn maar je mag weer andere mensen meenemen naar je afspraken.
Alle afspraken vinden weer gewoon op de praktijk plaats dus heb je nog een telefonische afspraak staan, kom gerust langs als dat je voorkeur heeft. Wij komen ook weer langs voor alle kraamvisites!