Ga naar de inhoud

Afscheid van Elleke

Gisteravond zijn we met het hele team uit eten geweest om afscheid te nemen van Elleke. Na 2.5 jaar in de praktijk gewerkt te hebben gaat ze voorlopig stoppen als verloskundige en een nieuw avontuur aan! We hebben aan Elleke een kundige, gezellige en fijne collega gehad en weten dat veel cliënten haar als superfijn ervaren hebben. We zullen haar missen en we wensen haar meer rust en geluk met haar nieuwe baan!

Elleke wil jullie graag het volgende vertellen:

Lieve papa’s en mama’s (in spe),

Ik wil jullie heel erg bedanken voor de fijne gesprekken tijdens het spreekuur, jullie eerlijkheid en openheid, de fantastische bevallingen waar ik bij heb mogen zijn en natuurlijk de kraambed visites waarbij ik al jullie kleine geluk heb mogen bewonderen en natuurlijk ook de momenten van intens verdriet die we samen hebben mogen delen.
Wat heb ik een fijne tijd gehad samen met jullie maar zeker ook met mijn lieve collega’s Jessica, Nathalie, Meike en Shauni en niet te vergeten collega’s van de kraamzorg. Toch heb ik het besluit genomen om mijn werkzaamheden als verloskundige (in ieder geval voor dit moment) neer te leggen. Tijd voor een andere uitdaging! Dit was een lastige keuze, maar wel de juiste keuze! Een gezin met jonge kindjes en zo’n fantastisch vak dat vraagt om veel flexibiliteit, dat is toch lastig te combineren. Daarom heb ik op 22 augustus mijn laatste dienst gewerkt.
Nogmaals heel erg bedankt voor jullie vertrouwen en ik wens iedereen een liefdevolle toekomst en we zien elkaar vast nog in Wijchen!

© Wijchen Verloskundigepraktijk 2025 | Huisstijl & Webdesign door Blitz Ontwerpt | Website door Webba | Algemene voorwaarden | Privacyverklaring | Cookies